Telefon DOOGEE X3

Numri i njoftimit: 49311 | Postuar në: 19.11.2016, 12:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: DOOGEE X3

Çmimi: 100 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte ne gjendje te mir . ngjyre I zi DOOGEE X3 i perdorur pa asnje gervishtje me xham mbrojtes

 Skrapar     Çorovodë

 Disi