benz 220,vit 2005 i ardhur nga gjermania me tr shqipt(5800E)

Numri i njoftimit: 49321 | Postuar në: 20.11.2016, 11:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 220

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion-Mercedes-Benz,Eleganc,C-class 220,kamio manuale ,motorr CDI nafte EVO,viti prodhimit fundi 2004 ngjyra e e hirt ,dritat kseno,mbyllje qendrore me pult, pasqyrat elektrik,me disqe alumin,navigator me komanda në timon, 8 airbag ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,taksa dhe siguracion te prere deri ne 2017, Sallon Lekure Pasqyra Me Palosje Kondicioner Klima 4 Zona Servis Sapo Kryer [ Vaj,Filtra,Gomina etj Shitet per arsye emigrimi...

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 ELI