Varese me koral te kuq

Numri i njoftimit: 49326 | Postuar në: 21.11.2016, 12:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Punime dore varese rreth qafes me gure coral te kuq. Forma e koralit eshte si lajthi e shtypir ne permasat 12x10mm. Eshte varese e re e punuar me shume kujdes dhe me kapese argjendi 925. Prodhuesi eshten mjeshter per dizenjimin e bizhuterive

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Pasion Bizhu