vaj ulliri orogjinal .

Numri i njoftimit: 49329 | Postuar në: 21.11.2016, 19:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Qendra Tregtare

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes vaj ulliri . Vaj ulliri orogjinal dhe cilsor ...
Me cmime te leverdishme .
Shesim dhe ulli koker .
Nese jeni te interesuar na konktatoni ne nmr tel:0695468021

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 anxhi