Korg m3

Numri i njoftimit: 49340 | Postuar në: 22.11.2016, 21:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet organo korg m3 ne gjendje shume te mire,me sete tingujsh me sampler si çifteli,fyell,curle (origjinale) ,saks etj.Organoja ka dhe çante per transport.

 Kukës     Kukës

Dërgo E-mail

 Parid