Ofrojme pastrimin e shtepive

Numri i njoftimit: 49350 | Postuar në: 24.11.2016, 09:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Pastrim higjenik dhe kimik / Pastrim dhe ndihmë shtëpiake

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Elite Services Albania ofron me maksimumin e profesionalitetit hserbimet sanitare, mirmbajtjen e shtepive privateve,ambjenteve private , zyrave ,studiove ,ambjenteve komerciale, ofron Beby sitter, kujdestar per te moshuarit . Operatoret tane jane te trajnuar per sherbimin specifik qe ofrojne . Ju japim garancine qe asnje agjenci tjeter sherbimesh nuk ua ka dhene me perpara .

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Elite Services Albania >(Ndërmarrje)