Keni floket e Rame? ne Brenda 3 Muajve ua Sherojm

Numri i njoftimit: 49366 | Postuar në: 26.11.2016, 15:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Kujdes për flokë

Lloji i njoftimit: Shitet


Sherojm keto:

nese Floket ju kan Ren. ne kemi Ilaqin Bio me Ganacion qe brenda 3 Muajve dote Keni floket si me par
1 Liter Ilaq per te Perdorur me Shampon .ate e perdor dy her ne Jav, dhe brenda 3 Muajve dote shifni rezultatin e plot.

nese nuk ju dalin keto fjal. ne u Garantojm se parat dote ju kthehen, dhe 200.-Euro dhurat nga ne dote merrni

Provo dhe Shero floket tuja

per me teper Kontakto ne nr Celular VIBER
0038649121639

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Hoch & Tief Bau Koln