Shitet ford fokus 1.6 viti 2007

Numri i njoftimit: 49370 | Postuar në: 27.11.2016, 14:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 140000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ford fokus 1.6 viti 2007 me portobagazh, me navigator, me 4 goma verore rezerve me xhama dhe paqyra elektrike. Hapje me pult.E sapo ardhur nga gjermania. Eshte ne gjendje perfekte.

 Pogradec     Pogradec

 Remzi