Makina spiral per typografia, Kolla dhe binder

Numri i njoftimit: 49377 | Postuar në: 28.11.2016, 07:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne kete word do te shikoni pajisje te ndryshme qe mund tu sherbejne ne modernizimin e punes tuaj.Pajisjet jane te reja dhe me cmime shum te favorshme per klientet tane.Cmimet do te jene vetem per te interesuarit vetem ne euro. Me respekt Fatmir Gjojdeshi www.printcmyk.gr,nr telefonit Personal ne viber +306948253529 Greqi

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi