Sherbime dentare

Numri i njoftimit: 49386 | Postuar në: 28.11.2016, 15:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 75.000 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime mjekësore dhe klinikat / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Me rastin e festave klinika jone dentare ofron super ulje:
Proteza te pjesshme ose totale per 1 nofull nga 200 mije leke te vjetra ne 75 mije leke te vjetra 1 Kellef nga 120 mije leke te vjetra ne 60 mije leke te vjetra
Ofrojme garanci per sherbimet tona.
Adresa: prane Maternitetit te Ri, Tirane Nr. Cel. 0693310172

 Tiranë     Ali Demi

 Dentist