Shitet aktivitet Call Center ne gjendje pune

Numri i njoftimit: 49410 | Postuar në: 30.11.2016, 09:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet aktivitet Call Center ne gjendje pune te prokuroria.
Ka kontrata te rregullta.
39 poste pune.
eksperience disa vjecare.
Capitali 100% shqiptar.
Kontrate qeraje te lidhur per tre vjet me 650Euro ne muaj.
Shitet aktiviteti (Nipt) se bashku me kontrata dhe me pajisjet.
Sistem kamera sigurie, sistem qendror ngrohje/ftohje.

 Tiranë     Brraka

Dërgo E-mail

 Giorti