shitet Mercedes E Klase viti 2007

Numri i njoftimit: 4974 | Postuar në: 03.11.2013, 05:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: Tjetër model

Viti: 2007

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


vetura eshte e po sa ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje te mire teknike siq shifet edhe ne foto ,vetura gjindet ne kosove me saktesisht ne gjakove pres persona serioz qe te telefonojin ne kete numer +37744 246 579 qmimi eshte i diskutueshem. modeli tipi 211 viti i prodhimit 2007 klasa e200 i zi .vetura eshte kjo ne foto .

 Malësi e Madhe

 krena