Tavolin pokeri

Numri i njoftimit: 4994 | Postuar në: 03.11.2013, 19:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet tavolin pokeri ne gjendje te mir . Me 2 valice cipsash per kesh dhe turnamente..

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Eni