Street Rappers (Gold Albs) - Hip Hop *Official* Golden Ice

Numri i njoftimit: 5027 | Postuar në: 04.11.2013, 22:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Music, CD / Hip–hop dhe Soul

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


#WE DO NOT OWN THE INSTRUMENTAL BEAT#
--Gold Albs Productions © --
•Video: Gerti Rapper (Argert Boja)
•Lyrics: Lashi SR (Erdet Miraka)
•Rec/Master: Don Diablo (Aglent Lleshi)
•Official Pagehttps: •Official Page https: •Official Page http:

 Elbasan

Dërgo E-mail

 GoldAlbs