Apartament Durres Lagja 1 Vollga Kati 11

Numri i njoftimit: 50415 | Postuar në: 13.03.2018, 19:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 82

Ngrohja: Te tjera

Kati: 11

Çmimi: 80.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 82m2 Kati 11
Lagja 1 Rruga Taulantia Durres Vollga.
Me letra Certifikat Pronesie dhe Hipoteke.
Soxhorno e madhe.1 dhome gjumi..banio..ballkon.
2 ashensore vend per parking..Pallati i ri.
Instalime elektrike dhe hidraulike te reja.
Pamje nga Deti edhe nga Taulantia.
Apartamenti eshte ne nje lagje te qete ka pamje nga deti dhe ne nje pozicion ku merr diell te bolshem gjate dites. Lokacioni eshte ideal pasi eshte praktikisht ne zemer te qytetit. Apartamenti ka te gjitha parametrat e nevojshme.
Per me shum fotografi kontaktoni..
Aldo_sa91@hotmail.com
00355698753595
00306944212043 (Nr.Grek)
00302155053415 (Nr. Grek)

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Aldo