Shitet kitare klasike

Numri i njoftimit: 50430 | Postuar në: 01.12.2016, 22:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kitare klasike Alhambra 4/4 gjendja 7/10

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Kristi