RAKI RRUSHI MATILDA

Numri i njoftimit: 50444 | Postuar në: 02.12.2016, 23:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Pije

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes raki rrushi matilda,e bere sipas tradites se vjeter,per cdo informacion dhe prove ju lutem na kontaktoni ne nr e cel 0693414795

 Durrës     Manzë

Dërgo E-mail

 Valter Deda