biciklete shimano sportive me super cmim

Numri i njoftimit: 50462 | Postuar në: 05.12.2016, 16:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 Lekë

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


eshte e perdorur vetem 5 here,i mungon nje pedale dhe eshte pothuajse e re per kotakt me shkruani ne faqen free match with info

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 ilmi