SHES FOTOKOPJE TOSHIBA E- STUDIO 351C(ME NGJYRA)

Numri i njoftimit: 50475 | Postuar në: 07.12.2016, 08:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje, Aparate, Teknologjia e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES FOTOKOPJE TOSHIBA E- STUDIO 351C(ME NGJYRA)NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE,PRINTIME ,SCANIME NE A4 DHE A3 ME NGJYRA SHPEJTESIA 35 KOPJE NE MINUTE.SHUM PAK E PERDORUR.

 Kuçovë     Kuçovë

Dërgo E-mail

 artan