pug mops

Numri i njoftimit: 50486 | Postuar në: 09.12.2016, 13:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Shitet


ofrojnë dy Pug puppies mëdhenj të withexcellent morfologji. vet kontrolluar; pasaporta eu; microchipp 941000016184579.
mund të dërgoni të gjithë shqipërinë dhe abrod.
kontaktoni me vetëm email.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 dimitri