Pajisje pasticerie

Numri i njoftimit: 50492 | Postuar në: 10.12.2016, 10:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.500 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Ekspozitor Pasticerie italian 1.80*1.50 2.200 euro
Banak frigoriferik multifunksional italian 1.800 euro
Furre Pasticerie me gaz me turbo 2.000 euro
Mikser tre fazor 20 kg 500 euro

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 selami