pjes per motora kymko 250 kubik

Numri i njoftimit: 50494 | Postuar në: 10.12.2016, 16:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pjesë këmbimi / Pjesë këmbimi për motorët

Lloji i njoftimit: Shitet


Xham i perparm. Feneret e perparme dhe te mbrapme. Radiatore.dy gomat me disqet.te gjitha centralinat qe la pasur motori.pjesa e perparme e motorit. The aparatura e kilometrazhit. Shiten te gjitha osé pjes pjes.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 klodian