SHITEN RROBA PER FEMRA

Numri i njoftimit: 50497 | Postuar në: 10.12.2016, 21:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: M

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 1.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Rrobat shiten me shumice per shkak te mbulljes se dyanit. Mall Italian, greke dhe turk.
TEL: 00355 69 403 77 10

 Tiranë     Farkë

Dërgo E-mail

 Matilda