TOYOTA COROLLA VERSO 2.0 4D

Numri i njoftimit: 50544 | Postuar në: 15.12.2016, 16:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Toyota

Modeli: Corolla Verso

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike .. Sherbime te kryera .. Shum pak e perdorur ne shqiperi

 Tepelenë     Tepelenë

Dërgo E-mail

 MEMET