Klinik dentare

Numri i njoftimit: 50599 | Postuar në: 27.12.2016, 13:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje mjekësore

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet klinik dentare. Uniti dentare, autoklave, distile, aparat grafie, te gjitha instrumentat dhe materialet, mobiljet. Klinika eshte ne gjendje puneje.

 Lushnjë     Allkaj

Dërgo E-mail

 Edion