Telefon i levizshem

Numri i njoftimit: 50606 | Postuar në: 27.12.2016, 19:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonia fikse / Telefon fiks pa kabëll

Lloji i njoftimit: Shitet


Telefon i levizshem.Marka Panasonic.ne kuti ndodhen dy aparate telefoni bashke me aksesoret e vete(bateri te vetkarikueshme.karikuesat.dhe bazat)

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 erjon