Mercedes-benz-sprinter 210d

Numri i njoftimit: 50613 | Postuar në: 28.12.2016, 20:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet


SPRINTER 210D-98 NE GJENDJE PREFEKTE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA SI VAJ FILTRA , 4 AMORTIZATORET E RI , BATERI ,4 GOMA TE REJA ETJ SHUME LUKSOZE BRENDA ME KONDICIONER FUGONI ESHTE 8+1 ME TE GJITHA LETRAT E PAGUARA MOTORR 2500 TURBO SHUM I FUQISHEM DHE EKONOMIK SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI cmimi i diskutushem

 Mirditë     Selitë

Dërgo E-mail

 Ervis