tv box android

Numri i njoftimit: 50617 | Postuar në: 30.12.2016, 18:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.000 Lekë

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Videoprojekor dhe pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Android Box
Sherben Per te par te gjitha kanalet ne internet dhe falas mjafton te keni internet ne shtepit tuaj
Paisja ka Wireless Vete dhe eshte shum e lete ne perdorim
💰Cmimi => 6000 Lekë

 Tiranë     Qendra

 android tv box