riparime

Numri i njoftimit: 50627 | Postuar në: 02.01.2017, 10:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për sende elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Riparojme:Soba;Lavatrice;Frigorifera;Dusha;Pompa uji. Bejme istalime :Elektrike; Idraulike

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 teo