shitet komplet divanesh

Numri i njoftimit: 50643 | Postuar në: 02.02.2017, 14:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet komplet divan tresh,divan dysh dhe dy kolltuqe ne gjendje te mire.

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 LAC