kerkoj nje kelysh rrace falas per shkak se skam mundesi

Numri i njoftimit: 50653 | Postuar në: 04.01.2017, 18:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Kerkoj nje kelysh rrace te vogel ose mesatar. Kam nje shtepi me oborr tee bollshem dhe jam i gatshem ta mar dhe te kujdeses . Per kujdesjen e tij jan disa familjar ne dispozicion keshtuqe qeni nuk ngeket kurr i vetem. Jam shum i dashur me kafshet. Dhe premtoj qe do kem kontakte me dhuruesin neqoftese do deshiroj ta shikoj si e trrajtoj.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 liam