Frigorifer banak freskues ne gjendje shume te mire

Numri i njoftimit: 50677 | Postuar në: 06.01.2017, 20:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 190.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Paisje mini/supermarketi ne gjendje shume te mire pune, perdorur per vetem 1 vit (blere te reja).
Frigorifer banak freskues 2m i gjate, me dollap te madh freskues poshte vitrines (shume funksional) dhe vitrine te madhe me xham.
Tavoline per kase mini/supermarketi ne gjendje shume te mire.

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Guri