Traktor belarus 82 kuaj.

Numri i njoftimit: 50685 | Postuar në: 07.01.2017, 17:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes traktor belarus 82 kuaj shum ne gjendje vaj filtra te nderruara kater goma te reja bateri te re.nuk ka nevoj per gje. Kam dhe vegla te tjera.

 Përmet     Këlcyrë

 Toku