Shiten shtepi

Numri i njoftimit: 50694 | Postuar në: 08.01.2017, 19:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten nje pal shtepi me 600 m2 toke , garazhd ne lagjen 28 nendori Berat.

 Berat     Berat

 Ferit mema