shitet hyrje

Numri i njoftimit: 50713 | Postuar në: 26.03.2017, 22:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 22.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet hyrje 2+1 ne katin e pare me oborr shpia esht e pa rregullume dhe ndodhet ne vau dejes info 00306941496734 ose ne viber qmimi 22 milion i diskutushem

 Shkodër     Vau Dejës

Dërgo E-mail

 ferid