Pogradec, shes shtepi 2Katshe 90m²{fshati turistik Udenisht}

Numri i njoftimit: 50715 | Postuar në: 01.12.2017, 18:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 90

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 210

Çmimi: 45.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi 2-kateshe ne fshatin Udenisht,km7 i rruges nacionale LIN-POGRADEC..200m siper kesaj rruge...shtepia eshte e sapondertuar kati i dyte eshte pothuajse i mbaruar ku ka 4 dhoma,korridor te madh etj...kati i pare i paperfunduar...mundesi biznesi ose banimi..oborr dhe bace me peme para e mbrapa shtepise...e rrethuar me avlli ne 4 anet e saj...300m2 truall nga keto 90m2 ku ndodhet shtepia...shtepia shitet per arsye mosbanimi...CMIMI:6.000.000 leke te reja..I DISKUTUESHEM..Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr cel..0694234447..Faleminderit.!

 Pogradec     Udënisht

Dërgo E-mail

 HERMES AITA