bisnes bar kafe

Numri i njoftimit: 50720 | Postuar në: 11.01.2017, 20:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


peshendetje shitet bisnesi i nje bar kafe ne qytet studend ne gjendje pune dhe me klientel te rregullt me 100 metra kateror verand ku nuk i paguhet taks bashkie sepse eshte prone private dhe i licensuar me leje nate ku lejohet te ushtroje aktivitetin dhe mbas ores 23 00 me nje qera prej 70000 mij lek ne muaj

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 eri