Shiten 4 BILARDO

Numri i njoftimit: 50728 | Postuar në: 12.01.2017, 17:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 395.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 4 Bilardo GARLANDO ITALIANE ne gjendje shum te mire 4 ndricues bilardoje 4 komplete guresh 4 mbajtese stekash 57 steka dhe plot panorama e reklama murale 1 banak etj.jan te gjitha paisje cfar i duhet per nje sallon bilardoje.mungon vetem personi qe ti vendosi ne pun.shiten per arsye emigrimi

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Drilon