Shitet apartament i ri i mobiluar ne Vlore

Numri i njoftimit: 50754 | Postuar në: 22.03.2018, 17:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament i ri ne Vlore te rruga transballkanike.Stazioni o trenit.Jane dy dhoma e guzhine plus nje ballkon te madh

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 elona