ardhur nga amerika

Numri i njoftimit: 50763 | Postuar në: 15.01.2017, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: galaxy avant

Çmimi: 280 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


model amerika

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 Altin Ndreca