shitet shtepia

Numri i njoftimit: 50770 | Postuar në: 15.01.2017, 23:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shtepia ndodhet ne zonen e spitalles ruga aleksander goga , ruga gladiatori

 Durrës     Durrës

 klevis