Karrige inoksi dhe tavolinat me xham per Bar.

Numri i njoftimit: 50775 | Postuar në: 16.01.2017, 10:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 10 tavolina xhami dhe 40 karrige inoksi te veshura me lekure te zeze.Gjendje perfekte,pa demtime dhe sh moderne.Cmimi ne total 300.000 te reja.Te pershtatshme per Bar osé cdo lloj ambienti.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Edi