Sherbim Transporti Sprinter 312 Pesha e pergjithsme 3.5 t

Numri i njoftimit: 50779 | Postuar në: 16.01.2017, 11:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofroj sherbim transporti brenda dhe jashte vendit. Dergime porosie, mobilje mallra te ndryshme, ushqimore etj.
Cel : 0689090029
Cel : 0682071449

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Reka Shpk Construction & Service >(Ndërmarrje)