Mitsubishi L200 DI-D 4×4 2009

Numri i njoftimit: 50803 | Postuar në: 18.01.2017, 06:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mitsubishi

Modeli: L200

Viti: 2009

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Mitsubishi L200 DI-D 4×4 motor 2477cc në gjendje shumë të mire si motorike dhe xhenerike. frena ABS. airbeg për shoferin dhe pasagjerin. kondicioner. sendiljet me ngrohje dhe ftohje. xhama elektrik. mbyllje qendrore. etj. . Shitet për arsye mospërdorimi. E ruajtur në garazh

 Berat     Berat

 Afrim