Fustan nuserie

Numri i njoftimit: 50821 | Postuar në: 19.01.2017, 01:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


1 i perddorur fustan. Shesi ndo nje butiku ose nusje qe i pelqen.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 mebrura