Mercedez benz

Numri i njoftimit: 50842 | Postuar në: 20.01.2017, 14:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet mercedez Benz 2080 punon ne menyr te shkelqyer e mirmbajtur shum mir t gjitha filtrat e ndrruara po ashtu dhe voji ka tapeceri posht esht perfekte me letra sa po te bera AA.

 Has     Kruma

Dërgo E-mail

 Dardan