shes makineri per punim druri dhe alumini

Numri i njoftimit: 50867 | Postuar në: 18.08.2017, 09:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


makineri ne gjendje shume te mire pune me cmime te arsyeshme dhe te diskutueshme nga te gjitha llojet qe ju nevojiten.nr kontakti:0696858563,0698556977 ose 0682346323

 Pogradec     Udënisht

Dërgo E-mail

 andi