Shitet dhome gjumi e kompletuar

Numri i njoftimit: 50872 | Postuar në: 21.01.2017, 21:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dhome gjumi e kompletuar divan 3-2 dhe dy tek divani 3 me krevat dhe tavolin mesi

 Tiranë     Brraka

Dërgo E-mail

 Elvis