Kamera Sigurie Hikvision

Numri i njoftimit: 50878 | Postuar në: 22.01.2017, 12:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Analoge

Lloji i njoftimit: Shitet


Kamera te cilesise me te larte Hikvision. Vetëm per 350 Euro. Seti perfshin:
- 4 kamera Turbo Bullet 1MP
- DVR TURBO HD 4 Channels
- HDD 500 GB, 1 TB
- 50 metra kabell
- Bllok Ushqimi
- Instalim falas
- Konfigurim per monitorim nga celulari Falas
Aktiviteti shtrihet ne gjithë Shqipërinë.
Indiotech Albania.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Indiotech Albania >(Ndërmarrje)