Ps4 1 tera b

Numri i njoftimit: 50913 | Postuar në: 24.01.2017, 09:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ps4 akull i i ri 2 leva 3 loja e ses per arsye te femijeve se kam hall mos qerrohen nga syt kompjuteri esht akull i ri

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Kesjan